Drużyny - Historia

 

Lista szkół i drużyn

 

 

Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie

Trener: Romuald Siuzdak

Zawodnicy: Zofia Molska, Alicja Sołtysiak, Mateusz Krzyżanowski, Szymon Antkowiak, Jakub Derkowski, Malwina Trafas, Karol Kryger, Maria Żyła

 

Liceum Ogólnokształcące im. hetmana Stefana Czarnieckiego w Wieleniu (Napoleonki)

Trener: Robert Grzebyta

Zawodnicy: Agata Dobrzańska, Katarzyna Wojtkowiak, Paulina Francuzik, Julia Francuzik, Małgorzata Kolasińska, Klaudia Jędrzejewska, Klaudia Buśko, Milena Berg, Maja Mikołajczyk

 

Zespół Szkół nr 1 w Zbąszyniu - Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Garczyńskiego (Żacy Garczyńskiego)

Trener: Magdalena Cieślak

Zawodnicy: Rebeka Rodak, Dawid Woźniak, Dawid Stachowiak, Oskar Kasprzak, Leokadia Muller, Miłosz Młodystach, Natalia Kańduła, Mateusz Stermolewski

 

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach (Spartanie)

Trener: Zbigniew Wojdowski

Zawodnicy: Ewelina Chytra, Anna Strzępka, Eliasz Szczepski, Franciszek Repczyński, Dawid Górny, Sebastian Stachowiak

 

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Pleszewie

Trener: Robert Kulig

Zawodnicy: Bielerzewska Dagmara,Gaedig Konstancja, Gaedig Wiktoria, Kujawska Julia, Łukomski Mikołaj, Pajor Tobiasz, Spychaj Grzegorz, Wesołek Zuzanna

 

Zespół Szkół nr 2 w Swarzędz (Braveheart's)

Trener: Marcin Dziubich

Zawodnicy: Patrycja Piasecka, Klaudia Jóźwiak, Klaudia Duda, Szymon Ziółkowski, Łukasz Wichtowski, Kacper Jungermann, Mateusz Markiewicz, Patryk Kubiak

  

I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Złotowie

Trener: Jan Linke

Zawodnicy: Joanna Chomej, Natalia Karbownik, Klaudiusz Barabasz,Maksymilian Chodziutko, Bartłomiej Dolla, Jakub Frieske,Aleksander Kozicz, Kacper Tomaszewski

 

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. J. Bytnara "Rudego" w Kaliszu (Bytnarowcy)

Trener: Anna Furche

Zawodnicy: Roksana Wojtynka, Michał Matelski, Adam Jezierski, Martyna Grabarczyk, Anna Wypuszcz, Agata Tomczak, Hubert Adamiak, Łukasz Nowak

 

Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych w Kaliszu

Trener: Anna Barna

Zawodnicy: Bartosz Ochęcki, Wiktor Płuciennik, Marcin Madajka, Oskar Wawrzyniak, Jakub Rybka, Sebastian Białek, Kamil Sobiecki, Martin Woźniak

 

Liceum Ogólnokształcące im. K. Wielkiego w Kole (Bractwo króla Kazimierza)

Trener: Beata Wojtasik Kaszyńska

 Zawodnicy: Cerk Ewa, Jarosz Krystian, Krakowski Adrian, Kucal Maksym, Moks Konrad, Rosiak Ada, Trzmielewski Radosław, Wojciechowska Amelia

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnym nr 3 im. JP II - Szkoła Branżowa I Stopnia w Krotoszynie

Trener: Eugeniusz Janiczek

Zawodnicy: Agata Powalisz, Zuzanna Konieczna, Łukasz Kot, Szymon Knuła, Wiktor Malec, Dawid Lis, Patryk Kmak, Tymoteusz Krystek

 

Zespół Szkół im. K. Libelta w Gołańczy

Trener: Agnieszka Okuniewska-Dudziak

Zawodnicy: Dobrzykowska Katarzyna, Jakubiak Wioletta, Jurek Miłosz, Mrowińska Weronika, Nowicki Kacper, Politowski Natan, Tomkowiak Alina, Żurek Jakub

 

Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Jackowskiego w Słupcy (Sokoły)

Trener: Dorota Adamczewska

Zawodnicy: Kamil Jacaszek, Kacper Sadłocha, Natalia Król, Jakub Kopaczewski, Jakub Przesmycki, Agata Roszak, Szymon Grabowski, Miłosz Sypniewski

 

Zespół Szkół  nr 1 w Wągrowcu

Trener: Kazimierz Rybczyński

Zawodnicy: Anna Ogórkiewicz, Adam Ciesielski, Grzegorz Niedbalski, Jonatan Maćkiewicz, Mateusz Prus, Cezary Cieślar, Michał Szafran, Szymon Dolata

 

Zespól Szkół im. Powst. Wlkp 1918-1919 w Krzyżu Wielkopolskim

Trener: Ryszard Szydełko

Zawodnicy: Albert Ziemski, Stanisław Nocuła, Martyna Koza, Łukasz Szumowski, Łukasz Graś, Karol Woźniak, Klaudia Wojtkowiak, Weronika Wiąz

 

Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. M. Kopernika w Nowym Tomyślu (Kopernik Team)

Trener: Adam Cieślak

Zawodnicy: Remigiusz Skrzypiński, Marcin Woga, Zuzanna Lisek, Zuzanna Bąkowska, Mieszko Lijewski, Nicole Kuriata, Zuzanna Racka

 

Liceum Ogólnokształcące w ZSP CKU w Przygodzicach

Trener: Rafał Byzia

Zawodnicy: Patrycja Gąsiorek, Kaja Grabowska, Cezary Nalepa, Ernest Zimmermann, Kacper Górecki, Denis Róg, Jakub Demel, Dominik Nawrot

 

II Liceum Ogółnokształcące w ZS Technicznych i Ogólnokształcących im. Gen. Dr R. Abrahama we Wrześni (Drużyna Generała)

Trener: Aneta Opielska

Zawodnicy: Julia Gulczyński, Kinga Kubiak, Zofia Grześkiewicz, Mateusz Sekulski, Szymon Podgórny, Karolina Witkowska, Hubert Haremski, Kacper Kasprolewicz

 

Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie

Trener: Anna Kowszewicz

Zawodnicy: Julia Rączkowiak, Szymon Starczewski, Daria Wieczorek, Weronika Cabanek, Anna Bagrowska, Joanna Ratajczak, Wojciech Pietrzak, Jakub Kuszak

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego w Witkowie (Herkules)

Trener: Magdalena Błaszak - Śliwińska

Zawodnicy: Dawid Pachuta, Martyna Grabowska, Patryk Górny, Adrian Bąkowski, Dawid Groblewski, Patryk Dobrzycki

 

I Liceum Ogólnokształcące im. A. Asnyka w Kaliszu (Patrycjusze)

Trener: Piotr Jakubowski

Zawodnicy: Katarzyna Okoń, Larissa Josephine Biernacki, Aleksandra Kobiela, Wojciech Majewski, Józef Przybyłowski, Mateusz Jarek, Monika Sobczak, Martyna Borowiec

 

Technikum nr 1 w Pleszewie

Trener: Janusz Waliszewski

Zawodnicy:Maciej Anioł, Noemi Drążewska, Radosław Kardasz, Mikołaj Klak, Piotr Ratajczak, Amelia Rogowska, Anna Wojciechowska, Aleksandra Zimna

 

Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie Podgórnym

Trener: Paulina Habryło

Zawodnicy: Zuzanna Janiec, Martyna Kędzierska, Jan Dembiński, Monika Sztukiewicz, Adam Piekarek, Marek Cieślik, Jakub Anisimowicz, Jakub Goraj

 

I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Ostrzeszowie

Trener: Janusz Kryś

Zawodnicy: Cuper Mateusz, Czarnecki Łukasz, Lepka Weronika, Łoziński Marcel, Stachurski Jacek, Stambuła Marcel, Szczygieł Jakub, Tyc Marcin.