Drużyny - Matematyka

Lista szkół i drużyn

 

Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie (Delta Czarnków)

Trener: Iwona Magdziarz

Zawodnicy: Norbert Rybarczyk, Aleksander Mróz, Jan Kozłowski, Marta Żukowska, Daniel Adamek, Sandra Ewald, Dawid Sikora

Liceum Ogólnokształcące im. hetmana Stefana Czarnieckiego w Wieleniu

Trener: Grażyna Dolna

Zawodnicy: Zuzanna Malinowska, Mateusz Bolczyk, Jakub Kittel, Klaudia Buśko, Tobiasz Gajdziński, Adam Łanecki, Damian Piochacz, Agata Dobrzańska

 

Zespół Szkół nr 1 w Zbąszyniu - Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Garczyńskiego (Uśmiechnięte Parabolki)

Trener: Jerzy Kaczmarek

Zawodnicy: Kamil Białasik, Kacper Woźny, Igor Kowalski, Weronika Siwek, Wiktoria Klimek, Patrycja Tomaszewska, Anna Kromska, Oliwia Śmiałek

 

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach

Trener: Anna Krystkowiak

Zawodnicy: Konrad Krzemiński, Wojciech Piszczek, Jakub Zawierzyński, Jakub Kaszuba, Alicja Gartner, Aleksandra Wojtkowiak, Mateusz Bak

 

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Pleszewie (Staszek)

Trener: Damian Sołtysiak

Zawodnicy: Michał Matuszczak, Adam Zacharczuk, Dawid Królak, Piotr Krzyszowski, Dominika Henglewicz, Kamil Kaużny, Maciej Karczewski, Michał Stacherski

Zespół Szkół nr 2 w Swarzędzu

Trener: Olga Szczepaniak

Zawodnicy: Maria Pindara, Dominika Poznaniak, Ernest Ignyś, Korneliusz Zub, Jakub Stańczykowski, Hubert Żółtowski, Marta Szczęsna, Nina Solarek,

 

I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Złotowie (Kirijczycy)

Trener: Maria Herman

Zawodnicy:Jakub Fijewski, Szymon Kowalski, Jakub Szyszymar, Mikołaj Pająk,Miłosz Wiśniewski,Krystian Ożga,Michał Dropiewski

 

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. J. Bytnara "Rudego" w Kaliszu (Gastro)

Trener: Dariusz Pertkiewicz

Zawodnicy: Bartłomiej Woźny, Julia Jabłońska, Angelika Chowańska, Wiktor Siwak, Gabriela Tokarek, Justyna Pisula

 

Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych w Kaliszu

Trener: Anna Jaworska

Zawodnicy: Miłosz Guglas, Konrad Maciaszek, Łukasz Danielak, Jan Derbiszewszki, Jakub Wawrzyniak, Michał Szczepański

 

Liceum Ogólnokształcące im. K. Wielkiego w Kole

Trener: Elżbieta Laskowska

Zawodnicy: Paweł Jarmuszka, Sebastian Okuński, Marcelina Radys, Martyna  Kubiak, Sebastian Grabowski, Martyna Marek, Mateusz Kobus, Krystian Jarosz

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnym nr 3 im. JP II - Szkoła Branżowa I Stopnia w Krotoszynie

Trener: Justyna Politowicz

Zawodnicy: Dawid Lis, Dawid Maryniak, Piotr Nowacki, Nicolas Sekula, Wiktor Malec, Patrycja Kuś, Beata Stelmach,Weronika Nowa

 

Zespół Szkół im. K. Libelta w Gołańczy

Trener: Monika Szalaty

Zawodnicy: Adamski Szymon, Brodowski Waldemar, Dacewicz Oliwia, Hałas Patryk, Marchwicki Nikodem Mrowińska Weronika, Nowicki Kacper, Politowski Natan

 

Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Jackowskiego w Słupcy

Trener: Arleta Herudzińska

Zawodnicy: Klaudia Działak, Julia Majewska, Wiktoria Nowak, Wojciech Marszałkowski, Kamil Mikołajczyk, Dawid Olszewski.

Zespół Szkół  nr 1 w Wągrowcu

Trener: Artur Suski

Zawodnicy: Adrian Szczepaniak, Piotr Krawczyk, Michał Szafran, Daniel Komasiński, Mateusz Prus, Adam Ciesielski, Grzegorz Niedbalski

Zespól Szkół im. Powst. Wlkp 1918-1919 w Krzyżu Wielkopolskim

Trener: Anna Nawrot

Zawodnicy: Kamil Mazur, Daniel Bednarz, Magda Kubecka, Natalia Kowal, Klaudia Wojtkowiak, Wiktoria Wilgucka, Tomasz Błoch, Michał Czyżewski

 

Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. M. Kopernika w Nowym Tomyślu (Huragan Kopernik)

Trener: Marek Tudorowski

Zawodnicy: Zofia Chojnacka, Wiktoria Enenkiel, Weronika Kaczmarek, Zuzanna Torchała, Klaudia Werkowska, Antonina Rożek, Tobiasz Henicz

 

Liceum Ogólnokształcące w ZSP CKU w Przygodzicach

Trener: Jerzy Lisiak

Zawodnicy: Bochyński Jakub, Durak Julia, Łapawa Anita, Nalepa Cezary, Rekus Izabela, Tokaj Dawid, Świerczyński Jakub, Więcek Weronika

 

II Liceum Ogółnokształcące w ZS Technicznych i Ogólnokształcących im. Gen. Dr R. Abrahama we Wrześni (Matematyczny galimatias)

Trener: Dorota Nawrocka

Zawodnicy: Klaudia Kuchcińska, Aleksandra Barda, Nikola Mrugalska, Laura Zgolińska, Karolina Sikorska, Dawid Witasik, Zuzanna Sikora, Wiktoria Kwapińska

 

Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie

Trener: Grzegorz Nawrocki

Zawodnicy: Piotr Stawski, Patryk Janas, Aneta Malczewska, Kamil Gawrych, Anna Kosmala, Marcin Prusinowski, Marcin Tomaszewski, Anna Michalczyk.

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego w Witkowie (Sigma)

Trener: Urszula Knast

Zawodnicy: Wiktor Śmigielski, Karol Kozłowski, Damian Chyblewski, Miłosz Krajniak, Tomasz Adamski, Miłosz Rewers, Zuzanna Wójcicka, Wiktoria Zykowska

 

I Liceum Ogólnokształcące im. A. Asnyka w Kaliszu (Nieobliczalni)

Trener: Jadwiga Bartoszek

Zawodnicy: Emilia Garncarek, Julia Janiak, Katarzyna Różańska, Michał Kobus, Mikołaj Mytula, Adrian Orczykowski, Tymoteusz Wróblewicz

 

Technikum nr 1 w Pleszewie

Trener: Piotr Hain

Zawodnicy: Aleksandra Melka, Hubert Kolasiński, Karol Kolasiński, Klaudia Ratajczak, Mateusz Kasprzak, Kinga Bargenda, Kinga Rojewska, Aleksandra Zimna

Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie Podgórnym

Trener: Magdalena Kalemba

Zawodnicy: Dudziak Anna, Flaum Joanna, Wolkiewicz Wiktoria, Borkowski Jakub, Kostrzewa Patryk, Pikosz Arkadiusz, Szafczyk Grzegorz, Zwoliński Bartosz

 

I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Ostrzeszowie

Trener: Barbara Suska

Zawodnicy: Witold Przybył, Olga Pietrusiak, Hanna Stempniewicz, Kornel Kwiatecki, Helena Szuflińska, Partycja Kosidło, Marta Mazur, Maurycy Sosnowski, Damian Janusz