Drużyny - Fizyka

 

Lista szkół i drużyn

 

 

Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie (Koty Schrödingera)

Trener: Danuta Wojewoda-Walicka

Zawodnicy: Marta Żukowska, Adam Jurcz, Piotr Baryczkowski, Agata Szpotek, Norbert Rybarczyk, Karol Kujanek, Aleksander Mróz, Tobiasz Gruszczyński

Liceum Ogólnokształcące im. hetmana Stefana Czarnieckiego w Wieleniu (Układ Słoneczny)

Trener: Izabela Okrzesik - Frąckowiak

Zawodnicy:Berg Milena, Giś Michał, Szwabowicz Agata, Dobrzańska Agata, Gajdziński Tobiasz, Łanecki Adam, Izydor Tobiasz, Tymek Łukasz, Mazur Matylda

 

Zespół Szkół nr 1 w Zbąszyniu - Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Garczyńskiego (Gwiezdne Świry)

Trener: Łukasz Tarczewski

Zawodnicy: Katarzyna Konieczek, Kacper Pawelski, Anna Kromska, Oliwia Śmiałek, Patrycja Tomaszewska, Adam Klorek, Michał Szelzchen, Adrian Skotarczyk

 

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach

Trener: Jarosław Paulus

Zawodnicy: Rafał Grzechowiak, Hubert Kuboń, Marcin Pietz, Adam Bednarek, Piotr Sowiński, Wiktoria Golon, Wiktor Matouszek, Klaudia Grządzielewska

 

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Pleszewie

Trener: Aleksander Wnuk

Zawodnicy: Adam Zacharczuk, Michał Matuszak, Aleksander Czajczyński, Dawid Królak, Kacper Tomczak, Magdalena Jędraszak, Marcin Moździerz, Jonasz Wochna

 

Zespół Szkół nr 2 w Swarzędz

Trener: Olgierd Promiński

Zawodnicy: Maurycy Ciuchnicki, Aleksander Krakowski, Jakub Łukomski, Maria Pindara, Magdalena Romul, Jakub Stańczykowski, Miłosz Tresenberg, Hubert Żółtowski

 

I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Złotowie (Niepokonani)

Trener: Szymon Średzki

Zawodnicy: Michał Dropiewski, Mikołaj Pająk, Robert Kmiecik, Miłosz Wiśniewski, Filip Sadowski, Sławoj Kania, Jakub Kufel, Filip Józefko

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. J. Bytnara "Rudego" w Kaliszu (Bytnarowcy)

Trener: Teresa Lis

Zawodnicy: Klaudia Moras, Agata Górska, Justyna Kuświk, Opiekunka Teresa Lis, Gabriela Żuberek, Agnieszka Świtalska, Paweł Kliber

Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych w Kaliszu ("Wypadkowi")

Trener:Bogusław Kowalski

Zawodnicy:Baszczyński Grzegorz, Baranowski Cezary, Góral Wiktor, Lorenc Szymon, Matusiak Jakub, Grzelak Bartłomie, Tomies Filip, Dudczak Kacper

 

Liceum Ogólnokształcące im. K. Wielkiego w Kole

Trener: Włodzimierz Jachnik

Zawodnicy:Budka Bartosz, Budner Miłosz, Dul Zuzanna, Furs Jakub, Mejsner Adam, Przeor Hubert, Kobus Mateusz, Okuoski Sebastian 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnym nr 3 im. JP II - Szkoła Branżowa I Stopnia w Krotoszynie

Trener: Robert Szczotka

Zawodnicy:Maciej Czaiński, Hubert Dolata, Dawid Lis, Mateusz Lis, Bogusław Wygralak, Hubert Baran, Michał Wojtkowiak, Piotr Nowacki

 

Zespół Szkół im. K. Libelta w Gołańczy

Trener: Grzegorz Buksakowski

Zawodnicy: Adamski Szymon,Czajkowski Damian, Leśniewicz Paulina, Owczarzak Aleksandra, Paszkiewicz Wiktoria, Przybylska SandraStefaniak Filip, Stefaniak Monika

Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Jackowskiego w Słupcy

Trener: Władysław Radliński

Zawodnicy: Sandra Pikos, Nikola Sikora, Weronika Antczak, Julia Ostynowicz, Paweł Tomczak, Anna Pietryga, Wiktoria Szygenda, Amelia Pawlak.

 

Zespół Szkół  nr 1 w Wągrowcu

Trener: Beata Klapiszewska-Kaźmierczak

Zawodnicy: Amelia Jeska, Mikołaj Wojtecki, Weronika Purczyńska, Mariusz Kubisz, Milena Marciniak, Mikołaj Piasecki, Monika Oleksy

Zespól Szkół im. Powst. Wlkp 1918-1919 w Krzyżu Wielkopolskim (Młodzi Einsteini)

Trener: Izabela Hellak

 Zawodnicy: Anna Grzelachowska, Paulina Marut, Zuzanna Dolna, Jakub Krystek, Dawid Bartkowiak, Klaudia Zielona, Karina Frąckowiak, Marcin Bednarczyk

 

Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. M. Kopernika w Nowym Tomyślu (Rekiny Fizyki)

Trener: Mariusz Downar

Zawodnicy: Czaprańska Alicja, Kaczmarek Agnieszka, Ratajczak Weronika, Roszyk Karol, Kaczmarek Martyna, Tabaczyński Stanisław, Grześkowiak Natalia

Liceum Ogólnokształcące w ZSP CKU w Przygodzicach (Mundurowi)

Trener: Jerzy Seleta

Zawodnicy: Dawid Tokaj, Julia Durak, Błażej Jasiak, Paulina Gloc, Denis Róg, Jakub Świerczyński, Marlena Skórecka, Krzysztof Lorek

 

II Liceum Ogółnokształcące w ZS Technicznych i Ogólnokształcących im. Gen. Dr R. Abrahama we Wrześni

Trener: Dorota Rogozińska

Zawodnicy: Maja Mikołajczak, Julia Grzesiak, Wiktor Sygiet, Zuzanna Sikora, Kacper Kasprolewicz, Hubert Haremski. Nieobecni Sandra Matuszak, Mateusz Zalewski.

Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie (Ekonomik)

Trener: Wioletta Bednarczyk – Minkow

Zawodnicy: Kosmala Anna, Muszyńska Aleksandra, Koperski Jakub Mateusz, Miechowicz Paweł, Kierzenkowski Mateusz, Kosmala Sebastian, Kajdaniak Alan Gyunal, Wachowski Bartosz Tomasz

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego w Witkowie (Gwiazdy Keplera)

Trener: Monika Michalak

Zawodnicy:Dobrzycki Patryk, Dębiak Jakub, Siembida Błażej, Jaszczak Antoni, Janaszak Katarzyna, Wabińska Michalina, Szczygielska Katarzyna, Remisz Dominika

I Liceum Ogólnokształcące im. A. Asnyka w Kaliszu (Atomiki)

Trener: Tomasz Bartoszek

Zawodnicy: Cieślak Kacper, Grabarczyk Sandra, Kościuszko Zofia, Matusiak Jakub, Nowakowska Magdalena, Parczyńska Michalina, Sobczak Mikołaj, Woźniak Iga

 

Technikum nr 1 w Pleszewie (Zieloni Vabank)

Trener: Ryszard Walczak

Zawodnicy: Filip Trzaskowski, Hubert Kolasiński, Karol Kolasiński, Jakub Urbaniak, Tobiasz Czekalski, Krzysztof Krawczyk, Rafał Kuznowicz, Rafał Szmytka

Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie Podgórnym

Trener: Paweł Przybylski

Zawodnicy: Zuzanna Marcinkowska, Eryk Czerwiński, Wiktoria Wolkiewicz, Jakub Anisimowicz, Ignacy Doleżko, Michał Niedbalski-Wróbel

 

I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ostrzeszowie

Trener: Grażyna Roztocka

Zawodnicy: Kornel Kwiatecki, Hanna Stempniewicz, Witold Przybył, Izabella Danielska, Klaudia Janicka, Rafał Padiasek, Miłosz Śmigielski, Jan Masłowski