Drużyny - Angielski

 

Lista szkół i drużyn

 

 

Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie (The Chroinclers)

Trener: Radomir Pertek

Zawodnicy: Maria Żyła, Julia Biskup, Zuzanna Urban, Mikołaj Mumot, Norbert Rybarczyk, Julia Dudek, Wojciech Szymanowski, Oskar Pszeniczny

 

Liceum Ogólnokształcące im. hetmana Stefana Czarnieckiego w Wieleniu

Trener: Izabela Chumrak

Zawodnicy: Klaudia Buśko, Klaudia Jędrzejewska, Maja Mikołajczyk, Alicja Dugas, Jagoda Pazurek, Bartosz Wardęga, Mateusz Giś, Kacper Wojciechowski

 

Zespół Szkół nr 1 w Zbąszyniu - Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Garczyńskiego (TheGarczynCREW)

Trener: Rafał Bryks

Zawodnicy: Julia Stanicka, Monika Hałas, Igor Kowalski, Kacper Woźny, Wiktoria Kurlus, Paweł Kasiński, Kamil Pyszkowski, Maksymilian Chwałkowski

 

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach (Angolstaszki)

Trener: Ewa Makowska

Zawodnicy: Paweł Kamiński, Zuzanna Siedlik, Julia Styperek, Aleksandra Mrówka, Dawid Wielgosz, Jakub Siemaszkiewicz, Mikołaj Płócienniczak

 

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Pleszewie (Staszic Avengers)

Trener: Małgorzata Kuberka

Zawodnicy: Kajetan Blandzi, Julia Krupińska, Maciej Kempiński, Olga Jagielska, Jagoda Siekierska, Wikotor Klamecki, Michał Witczak, Monika Kaczmar

 

Zespół Szkół nr 2 w Swarzędz (Podgórna Team)

Trener: Anna Waszkiewicz

Zawodnicy: Jerzy Łamaszewski, Natalia Szydlak, Jakyb Sudoł, Miłosz Tresenberg, Agata Woszczyk, Patryk Kubiak, Katarzyna Konicka, Maria Słupczyńska

 

I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Złotowie (Brewka Team)

Trener: Ireneusz Brewka

Zawodnicy: Wiktoria Betańska, Olga Bujacz, Paulina Toboła, Adriana Wasińska, Marcin Antosz, Marcin Dulat, Grzegorz Gołębiewski, Bartłomiej Jaroch

 

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. J. Bytnara "Rudego" w Kaliszu (Gastro Warriors)

Trener: Monika Rosiewicz

Zawodnicy: Roksana Wojtynka, Agata Płuciennik, Julia Karólak, Marta Wojtuściszyn, Aleksandra Owczarek, Martyna Michalak, Sandra Matyjak, Natalia Szuleta.

 

Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych w Kaliszu (IT United)

Trener: Anna Moczydłowska

Zawodnicy: Tomasz Jopek, Filip Kaczmarek, Adam Duras, Mateusz Krysiak, Kacper Kołodziejczyk, Jakub Kapłonek, Agnieszka Grala, Damian Makuch

 

Liceum Ogólnokształcące im. K. Wielkiego w Kole

Trener: Agnieszka Strybel

Zawodnicy: Anna Meier, Paweł Jarmuszka, Weronika Ziętala, Marta Ziółkowska, Maria Mickoś, Nikodem Olejnicki, Łukasz Rzepecki, Alicja Andrzejewska

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnym nr 3 im. JP II - Szkoła Branżowa I Stopnia w Krotoszynie

Trener: Anna Dulek

Zawodnicy: Dawid Lis Jan Przewoźny Szymon Pachurka, Tymoteusz Krystek, Łukasz Talaga, Arkadiusz Namyślak, Tobiasz Krzyżaniak, Norbert Poczta

 

Zespół Szkół im. K. Libelta w Gołańczy

Trener: Jakub Cierzniak

Zawodnicy: Ewertowski Michał, Grembowska Zofia, Loose Dorota, Przybylska Sandra, Stefaniak Filip, Stefaniak Monika,Sudyka Weronika, Żurek Jakub

 

Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Jackowskiego w Słupcy

Trener: Dorota Szczap

Zawodnicy: Łukasz Bąkowski, Natalia Jankowska, Nadia Kaźmierczak, Magdalena Kołodziejczak, Katarzyna Łechtańska, Nadia Łukowska, Julia Urbaniak, Klaudia Molska

 

Zespół Szkół  nr 1 w Wągrowcu (Giganci)

Trener: Monika Balcerzak

Zawodnicy: Andrzejewska Joanna,Brząkowski Jakub, Dybowski Eryk, Korasiak Paweł, Kowalewski Paweł, Niepolska Liwia, Nowicki Filip, Tyborski Bruno

 

Zespól Szkół im. Powst. Wlkp 1918-1919 w Krzyżu Wielkopolskim (Flying Unicorns)

Trener: Andrzej Mikołajaczak

Zawodnicy: Kamil Filipiak, Sebastian Górny, Bartosz Belczyk, Radosław Borek, Albert Ziemski, Tomasz Błoch, Dawid Sudnik, Mateusz Klekota

 

Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. M. Kopernika w Nowym Tomyślu

Trener: Karolina Nawrocka

Zawodnicy:Dawid Nowak, Natalia Zamorska, Gabriela Rożek, Karolina Wajman, Sandra Beszterda, Klaudia Krzyźlak, Remigiusz Skrzypiński, Stanisław Tabaczyński

 

Liceum Ogólnokształcące w ZSP CKU w Przygodzicach

Trener:Dorota Wojcieszak

Zawodnicy: Julia Durak, Patrycja Gąsiorek, Anita Łapawa, Cezary Nalepa, Maria Stawicka, Daria Wysocka, Julia Janus, Aleksandra Didyk

 

II Liceum Ogółnokształcące w ZS Technicznych i Ogólnokształcących im. Gen. Dr R. Abrahama we Wrześni

Trener: Grażyna Kuśmierek

Zawodnicy: Igor Kowalski, Dorota Krzyżańska, Maksymilian Nawrocki, Weronika Plucińska, Roksana Ratajczak, Julianna Szulc, Ewa Wasilewska, Eva Wysocka

 

Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie (Ekonomik Squad)

Trener: Agnieszka Kowalska

Zawodnicy: Aleksander Witowski, Bartosz Knasiak, Adam Ptaszyński, Marta Janiak, Natalia Grzelak, Piotr Stawski, Michał Wojtczak, Zuzanna Walczak

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego w Witkowie (Power Rangers)

Trener: Sławomira Szymajda

Zawodnicy: Kaja Fabiszak, Jakub Pedrycz, Dawid Groblewski, Mateusz Szczepaniak, Damian Kropaczewski, Dominik Wieczorek, Wiktoria Zykowska, Miłosz Krajniak

 

I Liceum Ogólnokształcące im. A. Asnyka w Kaliszu (Justice League)

Trener: Urszula Janczar

Zawodnicy: Kacper Sobański, Grzegorz Wrzuszczak, Jagoda Rydz, Natalia Placek, Róża Niczyporuk, Mateusz Jarek, Martyna Borowiec, Aleksandra Kobiela

 

Technikum nr 1 w Pleszewie (The Green Team)

Trener: Zbigniew Szczudlik

Zawodnicy: Banachowska Ewa, Kaźmierczak Daniel, Melka Aleksandra, Świderski Mikołaj, Zagórski Kamil, Zgorzelak Krzysztof, Marta Wolińska

 

Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie Podgórnym (Tarnowskie Lwy)

Trener: Paweł Dłużewski

Zawodnicy:Grabowska Olga, Cieślak Marek, Jakubowski Mikołaj, Piekarek Adam, Przybyła Hugo, Krygier Angelika,Pikosz Arkadiusz, Otulakowska Wiktoria

 

I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ostrzeszowie (Kirusy)

Trener: Tomasz Ćwirko

Zawodnicy: Marcel Stambuła, Izabella Danielska, Wiktoria Jańska, Oliwia Sędziak, Zofia Gorzelanna Helena Szuflińska, Mikołaj Grabarczyk, Teresa Franc