Harmonogram Historia

Runda I - Starożytność

14 luty (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Czarnków

Lo Pleszew

Lo Oborniki (Spartanie)

Lo Kalisz (Patrycjusze)

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Wieleń (Napoleonki)

II Lo Swarzędz (Braveheart's)

Lo Złotów

ZSE Słupca (Sokoły)

ZS Zbąszyń

(Żacy Garczyńskiego)

ZSEO Gniezno

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZST Pleszew

Lo Ostrzeszów

ZSGH Kalisz (Bytranowcy)

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganci)

Lo Koło (Bractwo króla Kazimierza)

ZS Gołańcz

Lo Przygodzice

Lo Nowy Tomyśl

(Kopernik Team)

II Lo Września

(Drużyna Generała)

ZS Krzyż

ZS Witkowo (Herkules)

ZSTE Kalisz

 

Runda II - Średniowiecze do XV wieku

21 luty (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Nowy Tomyśl

(Kopernik Team)

Lo Pleszew

Lo Oborniki (Spartanie)

Lo Kalisz (Patrycjusze)

Lo Wieleń (Napoleonki)

Lo Tarnowo Podgórne

ZSE Słupca (Sokoły)

ZST Pleszew

II Lo Swarzędz (Braveheart's)

ZSEO Gniezno

ZS Zbąszyń

(Żacy Garczyńskiego)

ZSGH Kalisz (Bytranowcy)

Lo Złotów

Lo Ostrzeszów

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganci)

ZS Krzyż

Lo Przygodzice

ZS Gołańcz

Lo Czarnków

ZSTE Kalisz

Lo Koło (Bractwo króla Kazimierza)

ZS Witkowo (Herkules)

II Lo Września

(Drużyna Generała)

 

Runda III - Historia Polski czasów nowożytnych (od XVI–XVIII wieku)

7 marzec (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Nowy Tomyśl

(Kopernik Team)

II Lo Września

(Drużyna Generała)

Lo Koło (Bractwo króla Kazimierza)

Lo Kalisz (Patrycjusze)

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Wieleń (Napoleonki)

ZSE Słupca (Sokoły)

ZST Pleszew

II Lo Swarzędz(Braveheart's)

ZSEO Gniezno

ZS Zbąszyń

(Żacy Garczyńskiego)

ZSGH Kalisz (Bytranowcy)

 

Lo Ostrzeszów

Lo Złotów

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganci)

ZS Krzyż

ZS Gołańcz

Lo Przygodzice

ZSTE Kalisz

 Lo Czarnków

Lo Oborniki (Spartanie)

ZS Witkowo (Herkules)

Lo Pleszew

 

Runda IV - Historia powszechna XIX wieku (1789-1918)

21 marzec (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Ostrzeszów

II Lo Września

(Druzyna Generała)

ZSTE Kalisz

Lo Kalisz (Patrycjusze)

Lo Nowy Tomyśl

(Kopernik Team)

ZSGH Kalisz (Bytranowcy)

ZSE Słupca (Sokoły)

Lo Wieleń (Napoleonki)

II Lo Swarzędz (Braveheart's)

ZSEO Gniezno

ZS Zbąszyń

(Żacy Garczyńskiego)

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Złotów

ZS Witkowo (Herkules)

ZSP nr 3 Krotoszyn

Lo Przygodzice

ZS Krzyż

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganci)

ZS Gołańcz

Lo Oborniki (Spartanie)

Lo Czarnków

Lo Koło

(Bractwo króla Kazimierza)

ZST Pleszew

Lo Pleszew

 

Runda V - Historia Polski dwudziestolecia międzywojennego 1918-1939

11 kwiecień (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

II Lo Września

(Drużyna Generała)

Lo Nowy Tomyśl

(Kopernik Team)

Lo Oborniki (Spartanie)

ZS Zbąszyń

(Żacy Garczyńskiego)

ZSEO Gniezno

Lo Tarnowo Podgórne

ZSE Słupca (Sokoły)

Lo Wieleń (Napoleonki)

II Lo Swarzędz (Braveheart's)

Lo Pleszew

Lo Kalisz (Patrycjusze)

Lo Złotów

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganci)

Lo Ostrzeszów

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZSGH Kalisz (Bytranowcy)

ZS Krzyż

ZS Gołańcz

Lo Przygodzice

Lo Koło

(Bractwo króla Kazimierza)

ZSTE Kalisz

Lo Czarnków

ZS Witkowo (Herkules)

ZST Pleszew

 
Runda VI - Historia XX wieku po 1945 roku i historia najnowsza w wymiarze powszechnym

23 maj (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Pleszew

II Lo Września

(Drużyna Generała)

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Czarnków

ZSTE Kalisz

Lo Oborniki (Spartanie)

II Lo Swarzędz (Braveheart's)

ZST Pleszew

ZSE Słupca (Sokoły)

Lo Złotów

ZS Zbąszyń

(Żacy Garczyńskiego)

ZSGH Kalisz (Bytranowcy)

ZS Gołańcz

Lo Ostrzeszów

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganci)

ZS Krzyż

Lo Przygodzice

ZSEO Gniezno

Lo Wieleń (Napoleonki)

Lo Kalisz (Patrycjusze)

Lo Koło

(Bractwo króla Kazimierza)

ZS Witkowo (Herkules)

Lo Nowy Tomyśl

(Kopernik Team)

Logo sam EFS