Harmonogram Historia

Runda I – Starożytność (polityka i wojny)

14 listopada (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Czarnków

Lo Pleszew

Lo Oborniki

Lo Kalisz

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Wieleń

Lo Śrem

Lo Złotów

ZSE Słupca

ZS Zbąszyń

ZSEO Gniezno

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZST Pleszew

Lo Ostrzeszów

ZSGH Kalisz

ZS nr 1 Wągrowiec

Lo Koło

ZS Gołańcz

Lo Przygodzice

Lo Nowy Tomyśl

II Lo Września

ZS Krzyż

ZS Witkowo

ZSTE Kalisz

 

Runda II - Historia Polski do XV wieku - Średniowiecze

5 grudnia (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Nowy Tomyśl

Lo Pleszew

Lo Oborniki

Lo Kalisz

Lo Wieleń

Lo Tarnowo Podgórne

ZSE Słupca

ZST Pleszew

Lo Śrem

ZSEO Gniezno

ZSGH Kalisz

ZS Zbąszyń

Lo Złotów

Lo Ostrzeszów

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZS nr 1 Wągrowiec

ZS Krzyż

Lo Przygodzice

ZS Gołańcz

Lo Czarnków

ZSTE Kalisz

Lo Koło

ZS Witkowo

II Lo Września

 

Runda III - Historia powszechna czasów nowożytnych (od XVI–XVIII wieku)

9 stycznia (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Kalisz

II Lo Września

Lo Koło

Lo Nowy Tomyśl

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Wieleń

ZSE Słupca

ZST Pleszew

Lo Śrem

ZSEO Gniezno

ZS Zbąszyń

ZSGH Kalisz

Lo Ostrzeszów

Lo Złotów

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZS nr 1 Wągrowiec

ZS Krzyż

ZS Gołańcz

Lo Przygodzice

ZSTE Kalisz

Lo Czarnków

Lo Oborniki

ZS Witkowo

Lo Pleszew

 

Runda IV - Historia Polski w XIX wieku (1795-1914)        

13 luty (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Ostrzeszów

II Lo Września

ZSTE Kalisz

Lo Kalisz

Lo Nowy Tomyśl

ZSGH Kalisz

ZSE Słupca

Lo Wieleń

Lo Śrem

ZSEO Gniezno

ZS Zbąszyń

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Złotów

ZS Witkowo

ZSP nr 3 Krotoszyn

Lo Przygodzice

ZS Krzyż

ZS nr 1 Wągrowiec

ZS Gołańcz

Lo Oborniki

Lo Czarnków

Lo Koło

ZST Pleszew

Lo Pleszew

 

Runda V - Druga wojna światowa 1939-1945

5 marca (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

II Lo Września

Lo Nowy Tomyśl

Lo Oborniki

ZS Zbąszyń

ZSEO Gniezno

Lo Tarnowo Podgórne

ZSE Słupca

Lo Wieleń

Lo Śrem

Lo Pleszew

Lo Kalisz

Lo Złotów

ZS nr 1 Wągrowiec

Lo Ostrzeszów

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZSGH Kalisz

ZS Krzyż

ZS Gołańcz

Lo Przygodzice

Lo Koło

ZSTE Kalisz

Lo Czarnków

ZS Witkowo

ZST Pleszew

 

Runda VI - Historia Polski po 1945 roku

2 kwietnia (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Pleszew

II Lo Września

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Czarnków

ZSTE Kalisz

Lo Oborniki

Lo Śrem

ZST Pleszew

ZSE Słupca

Lo Złotów

ZS Zbąszyń

ZSGH Kalisz

ZS Gołańcz

Lo Ostrzeszów

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZS nr 1 Wągrowiec

ZS Krzyż

Lo Przygodzice

ZSEO Gniezno

Lo Wieleń

Lo Kalisz

Lo Koło

ZS Witkowo

Lo Nowy Tomyśl

Logo sam EFS