Harmonogram Fizyka

 

Runda I - Kinematyka

5 luty  (wtorek)

Grupa I godz. 9.00

Grupa II godz. 10.30

Grupa III godz. 12.00

Grupa IV godz. 14.00

II Lo Września

Lo Nowy Tomyśl

(Rekiny Fizyki)

Lo Oborniki

ZS Zabąszyń

(Gwiezdne Świry)

ZSEO Gniezno (Ekonomik)

Lo Tarnowo Podgórne

ZSE Słupca

Lo Wieleń

(Układ Słoneczny)

II Lo Swarzędz

Lo Pleszew

Lo Kalisz (Atomiki)

Lo Złotów (Niepokonani)

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganci)

Lo Ostrzeszów

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZSGH Kalisz (Bytranowcy)

ZS Krzyż

(Młodzi Einsteini)

ZS Gołańcz

Lo Przygodzice (Mundurowi)

Lo Koło

ZSTE Kalisz ("Wypadkowi")

Lo Czarnków

(Koty Schrödingera)

ZS Witkowo

(Gwiazdy Keplera)

ZST Pleszew

(Zieloni Vabank)

 

Runda II - Dynamika

19 luty (wtorek)

Grupa I godz. 8.50

Grupa II godz. 10.30

Grupa III godz. 12.30

Grupa IV godz. 14.15

Lo Pleszew

II Lo Września

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Czarnków

(Koty Schrödingera)

ZSTE Kalisz ("Wypadkowi")

Lo Oborniki

II Lo Swarzędz

ZST Pleszew

(Zieloni Vabank)

ZSE Słupca

Lo Złotów (Niepokonani)

ZS Zabąszyń

(Gwiezdne Świry)

ZSGH Kalisz (Bytranowcy)

ZS Gołańcz

Lo Ostrzeszów

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganaci)

ZS Krzyż

(Młodzi Einsteini)

Lo Przygodzice (Mundurowi)

ZSEO Gniezno (Ekonomik)

Lo Wieleń

(Układ Słoneczny)

 Lo Kalisz (Atomiki)

Lo Koło

ZS Witkowo

(Gwiazdy Keplera)

Lo Nowy Tomyśl

(Rekiny Fizyki)

  

Runda III – Energia, praca, moc

5 marca (wtorek)

Grupa I godz. 8.50

Grupa II godz. 10.30

Grupa III godz. 12.30

Grupa IV godz. 14.15

Lo Ostrzeszów

II Lo Września

ZSTE Kalisz ("Wypadkowi")

Lo Kalisz (Atomiki)

Lo Nowy Tomyśl

(Rekiny Fizyki)

ZSGH Kalisz (Bytranowcy)

ZSE Słupca

Lo Wieleń

(Układ Słoneczny)

II Lo Swarzędz

ZSEO Gniezno (Ekonomik)

ZS Zabąszyń

(Gwiezdne Świry)

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Złotów (Niepokonani)

ZS Witkowo

(Gwiazdy Keplera)

ZSP nr 3 Krotoszyn

Lo Przygodzice (Mundurowi)

ZS Krzyż

(Młodzi Einsteini)

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganci)

ZS Gołańcz

Lo Oborniki

Lo Czarnków

(Koty Schrödingera)

Lo Koło

ZST Pleszew

(Zieloni Vabank)

Lo Pleszew

 

Ruanda IV - Termodynamika

19 marca (wtorek)

Grupa I godz. 8.50

Grupa II godz. 10.30

Grupa III godz. 12.30

Grupa IV godz. 14.15

Lo Czarnków

(Koty Schrödingera)

Lo Pleszew

Lo Oborniki

Lo Kalisz (Atomiki)

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Wieleń

(Układ Słoneczny)

II Lo Swarzędz

Lo Złotów (Niepokonani)

ZSE Słupca

ZS Zabąszyń

(Gwiezdne Świry)

ZSEO Gniezno (Ekonomik)

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZST Pleszew

(Zieloni Vabank)

Lo Ostrzeszów

ZSGH Kalisz (Bytranowcy)

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganci)

Lo Koło

ZS Gołańcz

Lo Przygodzice (Mundurowi)

Lo Nowy Tomyśl

(Rekiny Fizyki)

II Lo Września

ZS Krzyż

(Młodzi Einsteini)

ZS Witkowo

(Gwiazdy Keplera)

ZSTE Kalisz ("Wypadkowi")

 

Runda V – Hydrostatyka i ciecze

9 kwietnia  (wtorek)

Grupa I godz. 8.50

Grupa II godz. 10.30

Grupa III godz. 12.30

Grupa IV godz. 14.15

Lo Oborniki

II Lo Września

Lo Nowy Tomyśl

(Rekiny Fizyki)

ZS Witkowo

(Gwiazdy Keplera)

Lo Wieleń

(Układ Słoneczny)

Lo Tarnowo Podgórne

ZSE Słupca

Lo Koło

II Lo Swarzędz

ZSTE Kalisz ("Wypadkowi")

ZS Zabąszyń

(Gwiezdne Świry)

ZS Krzyż

(Młodzi Einsteini)

Lo Złotów (Niepokonani)

Lo Ostrzeszów

Lo Przygodzice (Mundurowi)

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganci)

ZSGH Kalisz (Bytranowcy)

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZS Gołańcz

ZSEO Gniezno (Ekonomik)

Lo Czarnków

(Koty Schrödingera)

ZST Pleszew

(Zieloni Vabank)

Lo Kalisz (Atomiki)

Lo Pleszew

 

Runda VI – Prąd elektryczny

28 maja (wtorek)

Grupa I godz. 8.50

Grupa II godz. 10.30

Grupa III godz. 12.30

Grupa IV godz. 14.15

II Lo Września

Lo Nowy Tomyśl

(Rekiny Fizyki)

Lo Kalisz (Atomiki)

Lo Oborniki

Lo Wieleń

(Układ Słoneczny)

ZSE Słupca

Lo Tarnowo Podgórne

ZST Pleszew

(Zieloni Vabank)

ZSEO Gniezno (Ekonomik)

II Lo Swarzędz

ZSGH Kalisz (Bytranowcy)

ZS Zabąszyń

(Gwiezdne Świry)

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganci)

ZSP nr 3 Krotoszyn

Lo Ostrzeszów

     Lo Złotów (Niepokonani)

Lo Przygodzice (Mundurowi)

ZS Krzyż

(Młodzi Einsteini)

ZSTE Kalisz ("Wypadkowi")

ZS Gołańcz

ZS Witkowo

(Gwiazdy Keplera)

Lo Pleszew

Lo Czarnków

(Koty Schrödingera)

Lo Koło

 

Logo sam EFS