Harmonogram Matematyka

Runda I - Liczby, zbiory, logika

31 styczeń (czwartek)

Grupa I godz. 9.00

Grupa II godz. 10.30

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.00

Lo Nowy Tomyśl (Huragan Kopernik)

Lo Pleszew (Staszek)

Lo Oborniki

Lo Kalisz (Nieobliczalni)

Lo Wieleń

Lo Tarnowo Podgórne

ZSE Słupca

ZST Pleszew

II Lo Swarzędz

ZSEO Gniezno

ZSGH Kalisz (Gastro)

ZS Zbąszyń (Uśmiechnięte Parabolki)

Lo Złotów (Kirijczycy)

Lo Ostrzeszów

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganci)

ZS Krzyż

Lo Przygodzice

ZS Gołańcz

Lo Czarnków

(Delta Czarnków)

ZSTE Kalisz

Lo Koło

ZS Witkowo (Sigma)

II Lo Września (Matematyczny galimatias)

 

Runda II - Geometria analityczna i rachunek wektorów

28 luty (czwartek)

Grupa I godz. 9.00

Grupa II godz. 10.30

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.00

Lo Czarnków

(Delta Czarnków)

Lo Pleszew (Staszek)

Lo Oborniki

Lo Kalisz (Nieobliczalni)

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Wieleń

II Lo Swarzędz

Lo Złotów (Kirijczycy)

ZSE Słupca

ZS Zbąszyń (Uśmiechnięte Parabolki)

ZSEO Gniezno

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZST Pleszew

Lo Ostrzeszów

ZSGH Kalisz (Gastro)

ZS nr 1 Wągrowiec (Gignaci)

Lo Koło

ZS Gołańcz

Lo Przygodzice

Lo Nowy Tomyśl

(Huragan Kopernik)

II Lo Września (Matematyczny galimatias)

ZS Krzyż

ZS Witkowo (Sigma)

ZSTE Kalisz

 

Runda III - Geometria płaska i przestrzenna (klasyczna)

14 marca (czwartek)

Grupa I godz. 8.50

Grupa II godz. 10.30

Grupa III godz. 12.30

Grupa IV godz. 14.15

Lo Pleszew (Staszek)

II Lo Września (Matematyczny galimatias)

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Czarnków

(Delta Czarnków)

ZSTE Kalisz

Lo Oborniki

II Lo Swarzędz

ZST Pleszew

ZSE Słupca

Lo Złotów (Kirijczycy)

ZS Zbąszyń (Uśmiechnięte Parabolki)

ZSGH Kalisz (Gastro)

ZS Gołańcz

Lo Ostrzeszów

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganci)

ZS Krzyż

Lo Przygodzice

ZSEO Gniezno

Lo Wieleń

Lo Kalisz (Nieobliczalni)

Lo Koło

ZS Witkowo (Sigma)

Lo Nowy Tomyśl

(Huragan Kopernik)

 

Runda IV - Równania i nierówności

28 marca (czwartek)

Grupa I godz. 8.50

Grupa II godz. 10.30

Grupa III godz. 12.30

Grupa IV godz. 14.15

Lo Oborniki

II Lo Września (Matematyczny galimatias)

Lo Nowy Tomyśl

(Huragan Kopernik)

ZS Witkowo (Sigma)

Lo Wieleń

Lo Tarnowo Podgórne

ZSE Słupca

Lo Koło

II Lo Swarzędz

ZSTE Kalisz

ZS Zbąszyń (Uśmiechnięte Parabolki)

ZS Krzyż

Lo Złotów (Kirijczycy)

Lo Ostrzeszów

Lo Przygodzice

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganci)

ZSGH Kalisz (Gastro)

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZS Gołańcz

ZSEO Gniezno

Lo Czarnków

(Delta Czarnków)

ZST Pleszew

Lo Kalisz (Nieobliczalni)

Lo Pleszew (Staszek)

 

Runda V -Kombinatoryka, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka

25 kwiecień (czwartek)

Grupa I godz. 8.50

Grupa II godz. 10.30

Grupa III godz. 12.30

Grupa IV godz. 14.15

II Lo Września (Matematyczny galimatias)

Lo Nowy Tomyśl

(Huragan Kopernik)

Lo Kalisz (Nieobliczalni)

Lo Oborniki

Lo Wieleń

ZSE Słupca

Lo Tarnowo Podgórne

ZST Pleszew

ZSEO Gniezno

II Lo Swarzędz

ZSGH Kalisz (Gastro)

ZS Zbąszyń (Uśmiechnięte Parabolki)

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganci)

ZSP nr 3 Krotoszyn

Lo Ostrzeszów

Lo Złotów (Kirijczycy)

Lo Przygodzice

ZS Krzyż

ZSTE Kalisz

ZS Gołańcz

ZS Witkowo (Sigma)

Lo Pleszew (Staszek)

Lo Czarnków

(Delta Czarnków)

Lo Koło

 

Runda VI – Analiza matematyczna

30 maj (czwartek)

Grupa I godz. 8.50

Grupa II godz. 10.30

Grupa III godz. 12.30

Grupa IV godz. 14.15

Lo Ostrzeszów

II Lo Września (Matematyczny galimatias)

ZSTE Kalisz

Lo Kalisz (Nieobliczalni)

Lo Nowy Tomyśl

(Huragan Kopernik)

ZSGH Kalisz (Gastro)

ZSE Słupca

Lo Wieleń

II Lo Swarzędz

ZSEO Gniezno

ZS Zbąszyń (Uśmiechnięte Parabolki)

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Złotów (Kirijczycy)

ZS Witkowo (Sigma)

ZSP nr 3 Krotoszyn

Lo Przygodzice

ZS Krzyż

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganci)

ZS Gołańcz

Lo Oborniki

Lo Czarnków

(Delta Czarnków)

Lo Koło

ZST Pleszew

Lo Pleszew (Staszek)

 

Logo sam EFS