Harmonogram j.Angielski

 

Ruanda I - Kluczowe wydarzenia i postacie w historii Anglii

1 luty (piątek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganci)

II Lo Września

Lo Koło

Lo Kalisz

(Justice League)

Lo Tarnowo Podgórne (Tarnowskie Lwy)

Lo Wieleń

ZSE Słupca

ZST Pleszew

(The Green Team)

II Lo Swarzędz

(Podgórna Team)

ZSEO Gniezno

(Ekonomik Squad)

ZS Zbąszyń

(TheGarczynCREW)

ZSGH Kalisz

(Gastro Warriors)

Lo Ostrzeszów (Kirusy)

Lo Złotów (Brewka Team)

ZSP nr 3 Krotoszyn

Lo Nowy Tomyśl

ZS Krzyż (Flying Unicorns)

ZS Gołańcz

Lo Przygodzice

ZSTE Kalisz (IT United)

Lo Czarnków

(The Chroniclers)

Lo Oborniki (Anglostaszki)

ZS Witkowo

(Power Rangers)

Lo Pleszew

(Staszic Avengers)

 
Runda II - Rzeczowniki, czasowniki i czasy w języku angielskim

15 luty (piątek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Oborniki (Anglostaszki)

II Lo Września

Lo Nowy Tomyśl

ZS Witkowo

(Powers Rangers)

Lo Wieleń

Lo Tarnowo Podgórne (Tarnowskie Lwy)

ZSE Słupca

Lo Koło

II Lo Swarzędz

(Podgórna Team)

ZSTE Kalisz (IT United)

ZS Zbąszyń

(TheGarczynCREW)

ZS Krzyż

(Flying Unicorns)

Lo Złotów (Brewka Team)

Lo Ostrzeszów (Kirusy)

Lo Przygodzice

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganci)

ZSGH Kalisz

(Gastro Warriors)

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZS Gołańcz

ZSEO Gniezno

(Ekonomik Squad)

Lo Czarnków

(The Chroniclers)

ZST Pleszew

(The Green Team)

Lo Kalisz

(Justice League)

Lo Pleszew

(Staszic Avengers)

 

Runda III - Najważniejsi twórcy i utwory literatury brytyjskiej

15 mrzec (piątek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

II Lo Września

Lo Nowy Tomyśl

Lo Kalisz

(Justice League)

Lo Oborniki (Anglostaszki)

Lo Wieleń

ZSE Słupca

Lo Tarnowo Podgórne (Tarnowskie Lwy)

ZST Pleszew

(The Green Team)

ZSEO Gniezno

(Ekonomik Squad)

II Lo Swarzędz

(Podgórna Team)

ZSGH Kalisz

(Gastro Warriors)

ZS Zbąszyń

(TheGarczynCREW)

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganci)

ZSP nr 3 Krotoszyn

Lo Złotów (Brewka Team)

Lo Ostrzeszów (Kirusy)

Lo Przygodzice

ZS Krzyż (Flying Unicorns)

ZSTE Kalisz (IT United)

ZS Gołańcz

ZS Witkowo

(Power Rangers)

Lo Pleszew

(Staszic Avengers)

Lo Czarnków

(The Chroniclers)

Lo Koło

 

Runda IV -  Przymiotniki, przysłówki i kolokacje w języku angielskim

29 marzec  (piątek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

II Lo Września

Lo Nowy Tomyśl

Lo Oborniki (Anglostaszki)

ZS Zbąszyń

(TheGarczynCREW)

ZSEO Gniezno

(Ekonomik Squad)

Lo Tarnowo Podgórne (Tarnowskie Lwy)

ZSE Słupca

Lo Wieleń

II Lo Swarzędz

(Podgórna Team)

Lo Pleszew

(Staszic Avengers)

Lo Kalisz

(Justice League)

Lo Złotów

(Brewka Team)

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganci)

Lo Ostrzeszów (Kirusy)

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZSGH Kalisz

(Gastro Warriors)

ZS Krzyż

(Flying Unicorns)

ZS Gołańcz

Lo Przygodzice

Lo Koło

ZSTE Kalisz (IT United)

Lo Czarnków

(The Chroniclers)

ZS Witkowo

(Power Rangers)

ZST Pleszew

(The Green Team)

 

Ruanda V - Kluczowe wydarzenia i postacie w historii Stanów Zjednoczonych

12 kwiecień (piątek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Czarnków

(The Chroniclers)

Lo Pleszew

(Staszic Avengers)

Lo Oborniki (Anglostaszki)

Lo Kalisz

(Justice League)

Lo Tarnowo Podgórne (Tarnowskie Lwy)

Lo Wieleń

II Lo Swarzędz

(Podgórna Team)

Lo Złotów

(Brewka Team)

ZSE Słupca

ZS Zbąszyń

(TheGarczynCREW)

ZSEO Gniezno

(Ekonomik Squad)

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZST Pleszew

(The Green Team)

Lo Ostrzeszów (Kirusy)

ZSGH Kalisz

(Gastro Warriors)

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganci)

Lo Koło

ZS Gołańcz

Lo Przygodzice

Lo Nowy Tomyśl

II Lo Września

ZS Krzyż (Flying Unicorns)

ZS Witkowo

(Power Rangers)

ZSTE Kalisz (IT United)

 

Ruanda VI - Idiomy i słowotwórstwo w języku angielskim

31 maj (piątek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Nowy Tomyśl

Lo Pleszew

(Staszic Avengers)

Lo Oborniki (Anglostaszki)

Lo Kalisz

(Justice League)

Lo Wieleń

Lo Tarnowo Podgórne (Tarnowskie Lwy)

ZSE Słupca

ZST Pleszew

(The Green Team)

II Lo Swarzędz

(Podgórna Team)

ZSEO Gniezno

(Ekonomik Squad)

ZSGH Kalisz

(Gastro Warriors)

ZS Zbąszyń

(TheGarczynCREW)

Lo Złotów

(Brewka Team)

Lo Ostrzeszów (Kirusy)

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZS nr 1 Wągrowiec (Giganci)

ZS Krzyż

(Flying Unicorns)

Lo Przygodzice

ZS Gołańcz

Lo Czarnków

(The Chroniclers)

ZSTE Kalisz (IT United)

Lo Koło

ZS Witkowo

(Power Rangers)

II Lo Września

 

Logo sam EFS